COOLPETS Premium Mata chłodząca Flower 60cm
  • Czekamy na dostawę
  • COOLPETS Premium Mata chłodząca Flower 60cm
  • COOLPETS Premium Mata chłodząca Flower 60cm

COOLPETS Premium Mata chłodząca Flower 60cm

() Recenzje 
COOLPETS
119,90 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 120 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Mata chłodząca COOLPETS Premium chroni zwierzaka przed przegrzaniem! Gotowy na lato? Ten produkt to rewolucyjne podejście do uczucia chłodzenia.

COOLPETS Premium Mata chłodząca Flower 60cm 

Mata chłodząca COOLPETS Premium chroni zwierzaka przed przegrzaniem! Gotowy na lato? Ten produkt to rewolucyjne podejście do uczucia chłodzenia. Jako jedyny w swoim rodzaju chłodzi psa szybko i skutecznie na 2 sposoby. Szybko zmniejsza ciepłotę ciała, a żel szybko schładza się pod wpływem nacisku. Mata chłodząca nie musi być umieszczana w zamrażarce lub lodówce, po prostu zawsze działa.

Temperatura maty jest o około 10-15 stopni niższa od temperatury otoczenia i działa przez około 3-4 godziny. Gdy pies wstanie, mata jest gotowa do ponownego użycia po około 30 sekundach.

Dlaczego nasze maty chłodzące CoolPets Premium?

Są to jedyne na rynku maty chłodzące wyposażone w specjalny żel non-flow. Ten żel chłodzi szybciej, lepiej i dłużej niż wszystkie inne zawarte w różnych dostępnych na rynku produktach.

Jeszcze więcej zalet:

  • Antypoślizgowy spód.
  • Gruba poliestrowa warstwa zewnętrzna

Mata chłodząca Premium firmy CoolPets ma o 30% grubszą warstwę zewnętrzną, dzięki czemu jest twardsza, odporna na zużycie i wyjątkowo trwała.

  • Zawsze we właściwym miejscu

Nasze maty są podzielone na przegródki (od 4 do 24 przegródek), pod punktami nacisku psa zawsze znajduje się żel. Oprócz dodatkowego komfortu zapewnia to również większy efekt chłodzenia niż inne tego typu maty, które zawierają tylko 1 lub wcale nie zawierają przegródek, w których żel przesuwa się na boki.

  • Sprzątanie to bułka z masłem

Matę można łatwo wyczyścić ściereczką ze względu na gęstą warstwę poliestru.

  • Możesz zabrać ją wszędzie

Dzięki przegródkom matę można łatwo złożyć i zabrać w dowolne miejsce. Dzięki temu latem możesz zaoferować swojemu psu chłodne miejsce do odpoczynku w dowolnym miejscu.

  • Odporna na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne

Ponieważ używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, możesz mieć pewność, że ta mata chłodząca będzie służyć przez długi czas.

Średnica: 60 cm

Te maty są nietoksyczne. Jeśli mata przecieka lub jest uszkodzona, zalecamy jej wymianę na nową.

16 innych produktów w tej samej kategorii: