ZOLUX Maxou Miś ze sznurkiem
  • Czekamy na dostawę

ZOLUX Maxou Miś ze sznurkiem

() Recenzje 
ZOLUX
23,90 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

ZOLUX Maxou Miś ze sznurkiem to pluszowa zabawka, która może stać się szarpakiem, pozwalającym podczas wspólnej zabawy wyładować energię oraz zacieśnić więź z właścicielem.

ZOLUX Maxou Miś ze sznurkiem 

Nowa kolekcja ekologicznych pluszowych zabawek dla psów wykonana z miękkiej pluszowej tkaniny oraz wypełnienia z poliestru w 100% pochodzącego z materiałów z recyklingu. "Maxou" przeznaczone są dla psów wszystkich ras, rozmiarów i w każdym wieku. Główną funkcją zabawek jest stymulacja umysłowa i emocjonalna psa oraz umożliwienie żucia. Zabawa tego typu przedmiotami może stanowić także ważny czynnik przy modyfikowaniu zachowań niepożądanych.

Zabawki "Maxou" posiadają szeleszczące elementy, działające na psie zmysły oraz plastikowe elementy, które pomagają poradzić sobie młodym psom z urokami wyrastających zębów oraz zaspokoić naturalną potrzebę żucia. Dodatkowo jeden rodzaj wyposażony jest w bawełniany sznurek, dzięki któremu zabawka może stać się szarpakiem, pozwalającym podczas wspólnej zabawy wyładować energię oraz zacieśnić więź z właścicielem. W zależności od temperamentu zwierzęcia, jego przyzwyczajeń i ilości i rodzaju posiadanych zabawek, pluszaki mogą pełnić rolę przytulanki, o którą zwierzę będzie dbać ze względu na swoje przywiązanie do niej.

  • wnętrze zabawki wykonane w całości z poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu
  • kolekcja przeznaczona dla psów wszystkich ras, rozmiarów i w każdym wieku
  • umożliwia stymulację umysłową i fizyczną, może służyć jako narzędzie pozwalające na kontrolę i modyfikację zachowań zwierzęcia
  • szeleszczące elementy, bawełniany sznurek
  • plastikowe elementy, pełniące rolę gryzaków
  • wymiary: 21 x 5 x 18 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: