OUTWARD HOUND Szop pracz w kuble na śmieci - Norka Zabawka dla psa

OUTWARD HOUND Szop pracz w kuble na śmieci - Norka Zabawka dla psa

() Recenzje 
86,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 87 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Ukryte zabawki to sposób na zaangażowanie psów na dłuższy czas! Napełnij kosz na śmieci sześcioma piszczącymi, pluszowymi zabawkami i pozwól swojemu psu uruchomić instynkt łowiecki!

OUTWARD HOUND Szop pracz w kuble na śmieci

Zabawka interaktywna dla psa

ZABAWA W CHOWANEGO: Ukryte zabawki to łatwy sposób na zaangażowanie psów na dłuższy czas! Po prostu napełnij kosz na śmieci sześcioma piszczącymi, pluszowymi zabawkami i pozwól swojemu psu uruchomić naturalny instynkt łowiecki!

INTERAKTYWNA ZABAWA 2w1 - Pokaż psu kosz wypełniony zabawkami, połóż go na ziemi i zachęć do wyjmowania piszczących zabawek. Później możesz rozpocząć zabawę w aportowanie, którą Twój pies z pewnością pokocha!

ZABAWA W WYZWANIE: Powstrzymaj nudę i pobudzaj umysłowo swojego ciekawskiego psa, jednocześnie karmiąc jego naturalne instynkty polowania! Twój pies nie będzie w stanie oprzeć się nurkowaniu zabawce w poszukiwaniu pluszowych, piszczących szopów, gazety, ości ryb i ogryzków jabłek.

DELIKATNY DLA ZĘBÓW I DZIĄSEŁ: Wypchana pluszowa tekstura zabawki jest przyjazna dla zębów, co czyni ją doskonałym wyborem zarówno dla starszych, dorosłych psów, jak i szczeniąt.

  • Psy uwielbiają wciskać nosy w norki, aby wyniuchać i wyciągnąć z nich pluszowe zabawki.
  • Wkładaj je z powrotem do norki by Twój pies miał zabawę na dłużej!
  • Możesz dodatkowo wrzucić suchą karmę lub ulubione przysmaki, żeby zabawa była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Wymiary: 32x18 cm

Żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Nie zostawiaj zabawek ze zwierzętami domowymi bez nadzoru. Wymień zabawkę, jeśli jest uszkodzona.

16 innych produktów w tej samej kategorii: