OUTWARD HOUND Lew Xtreme Seamz - Zabawka dla psa

OUTWARD HOUND Lew Xtreme Seamz - Zabawka dla psa

() Recenzje 
36,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Ilość
tag_faces 37 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Lew Outward Hound Xtreme Seamz ma potrójne ściegi, aby szwy były ekstremalnie wytrzymałe. Dodatkowo zabawka posiada pikowanie na pluszowym korpusie połączonym z nylonowym podkładem rip-stop i super gęste wypełnienie, dzięki czemu Xtreme Seamz to trudne do zniszczenia zabawki!

OUTWARD HOUND Lew Xtreme Seamz - Wytrzymała maskotka

Zabawki mają potrójne ściegi, aby szwy były ekstremalnie wytrzymałe. Dodatkowo posiada pikowanie na pluszowym korpusie połączonym z nylonowym podkładem rip-stop i super gęste wypełnienie, dzięki czemu Xtreme Seamz to nasze najtrudniejsze do zniszczenia zabawki! W korpusie są piszczałki, które zachowują pisk nawet w razie przebicia. Dzięki temu to będzie ulubiona zabawka Twojego psa! Możesz ją także spokojnie wyprać w pralce.

  • Poznaj nowe zabawki dla psów Xtreme Seamz zaprojektowane z myślą o dłuższej zabawie! To zabawki w kształcie zwierząt i występują w dwóch różnych rozmiarach, dzięki czemu są świetne dla każdego psa.
  • Zwierzaki Outward Hound Xtreme Seamz są stworzone z myślą o intensywnej zabawie i zostały zaprojektowane z potrójnie szytym i wzmocnionym korpusem, aby zadowolić psa na długo!
  • Zabawka jest pokryta potrójnym ściegiem i pikowaniem.
  • Kolekcja Xtreme Seamz ma ciasno pikowany pluszowy korpus połączony z nylonowym podkładem rip-stop, aby zapobiec rozdzieraniu pluszu i powstawaniu dużych dziur.
  • Wewnątrz znajdziesz nasze bestsellerowe piszczałki Invincibles, co oznacza, że piszczą nawet po przebiciu!

16 innych produktów w tej samej kategorii: