Kong Knots Carnival Słoń kolorowa zabawka dla psa

Kong Knots Carnival Słoń kolorowa zabawka dla psa

() Recenzje 
KONG
39,90 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 39,90 zł
Brutto
Dostępny produkt z innymi opcjami
Ilość
Rozmiar
  • S-M
  • L
tag_faces 40 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Uroczy kolorowy słoń to maskotka dla psa firmy Kong zapewniająca długie godziny zabawy w podgryzanie i przeciąganie.

Kong Słoń Knots Carnival - maskotka dla psa.

Knots Carnival Słoń wykonany został z kilku faktur odpornego materiału poliestrowego, dzięki czemu wykazuje dużą odporność na szkodliwe działanie psich pazurów i zębów. Pozwala także na poznawanie innych struktur, szelestu i dźwięku piszczałek.

We wnętrzu uroczego słonika znajdują się trwałe poliestrowe liny, na których dodatkowo znajdują się węzły pozwalające psu na wygodne przenoszenie i przechwytywanie zabawki. Minimalne wypełnienie sprawia, że zabawa nie ma końca.

Ponadto we wnętrzu zabawki znajduje się piszczałka zachęcająca psa do wspólnych szaleństw. Słoniowy przyjaciel świetnie sprawdzi się zarówno w czasie zabaw z opiekunami, jak i innymi psimi przyjaciółmi.

W razie zabrudzenia można czyścić mechanicznie przy użyciu delikatnych i bezpiecznych dla pupila środków czyszczących.

Kong od wielu lat wpisuje się w trend tworzenia niezwykle pięknych, ale i bardzo bezpiecznych dla zwierząt zabawek. Wykorzystywanie najwyższej jakości surowców pozwala na zabawy i harce wielu szczęśliwych psów.

Wymiary: 

  • S/M - 18 cm
  • L - 36 cm

Pamiętaj! Nie ma zabawek niezniszczalnych. Dobierz zabawkę do temperamentu i możliwości swojego psa. Zabawa zawsze powinna odbywać się pod stałą kontrolą właściciela. W przypadku zniszczenia wymień zabawkę na nową!

16 innych produktów w tej samej kategorii: