Kong Knots Carnival Lew kolorowa zabawka dla psa

Kong Knots Carnival Lew kolorowa zabawka dla psa

() Recenzje 
KONG
39,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Ilość
Rozmiar
  • S-M
tag_faces 40 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Uroczy kolorowy lew dla psa - maskotka firmy Kong to świetna zabawka zapewniająca długie godziny zabawy w podgryzanie i przeciąganie.

Kong Knots Carnival Lew - zabawka dla psa.

Kong Knots Carnival Lew to propozycja dla psów kochających podgryzanie i potrząsanie pluszakami.

Marka Kong słynie z tworzenia zabawek nie tylko pięknych, ale i z materiałów niezagrażających pupilom. We wnętrzu uroczego lwa znajduje się gruba poliestrowa lina z węzłami. Zewnętrzna część wykonana jest z kilku faktur materiału, dzięki czemu zabawka jest jeszcze ciekawszym towarzyszem psich harców. We wnętrzu dodatkowo umieszczona została piszczałka.

Uroczy lew to doskonała propozycja do zabaw w zaciszu domowym, jak i w czasie spacerów. Niewielka waga i wymiary pozwalają na wygodne przenoszenie, przechwytywanie i przeciąganie się z opiekunami i psimi kompanami zabaw.

W razie zabrudzenia zabawka może być prana mechanicznie w niskich temperaturach przy użyciu delikatnych środków czyszczących.

Lew marki KONG to zarówno współtowarzysz zabaw, jak i urocza przytulanka w trakcie snu.

Długość: S/M - 18 cm

Pamiętaj! Nie ma zabawek niezniszczalnych. Dobierz zabawkę do temperamentu i możliwości swojego psa. Zabawa zawsze powinna odbywać się pod stałą kontrolą właściciela. W przypadku zniszczenia wymień zabawkę na nową!

16 innych produktów w tej samej kategorii: