HUNGER FOR WORDS Talking Pet Doorbell Dzwonek do drzwi

HUNGER FOR WORDS Talking Pet Doorbell Dzwonek do drzwi

() Recenzje 
65,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 66 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Dzwonek do drzwi Hunger for Words Doorbell jest idealny dla właścicieli szczeniąt i nauki czystości w domu! Dzięki dzwonkowi Twój pies nauczy się mówić Ci, kiedy należy wyjść na zewnątrz!

HUNGER FOR WORDS Talking Pet Doorbell Dzwonek do drzwi

Naucz swojego psa mówić jak Stella - pierwszy mówiący pies na świecie! Bo każdy ma coś do powiedzenia...

Seria produktów stworzona przez terapeutę mowy i założycielkę ruchu "mówiących psów" Hunger for Words - Christinę Hunger, da Ci wszystkie podstawy do rozpoczęcia przygody komunikacyjnej ze swoim psem.

Te intuicyjne, przyjazne zwierzętom narzędzia nie tylko pomogą Twojemu psu nauczyć się mówić, ale również pomogą opiekunowi lepiej rozumieć swojego zwierzaka. Wszystko to z pomocą przewodników krok-po-kroku.

Dzwonek do drzwi Hunger for Words Doorbell jest idealny dla właścicieli szczeniąt i nauki czystości w domu! Dzięki dzwonkowi Twój pies nauczy się mówić Ci, kiedy należy wyjść na zewnątrz. Wybierz między nagranym dźwiękiem dzwonka lub nagraj określone słowo dla „na zewnątrz”.. .

Hunger for Words to zdecydowanie opcja dla opiekunów, którzy chcą pracować z psem, są cierpliwi i trochę "zakręceni" na punkcie swojego psa :) Praca z przyciskami oznacza wytrwałe dążenie do celu przez modelowanie języka i przy okazji dobrą zabawę dla psa i Ciebie. .

Pamiętaj, że każdy pies ma swoje tempo nauki. Jeden nauczy się korzystać z przycisków w parę tygodni, a inny będzie potrzebował dłuższego czasu. Nic na wyścigi i nic na siłę. To ma być zabawa!

Dzwonek wymaga założenia 2 baterii AAA, które nie są dołączone do zestawu. Więcej o Hunger for Words znajdziesz tu https://www.hungerforwords.com/

16 innych produktów w tej samej kategorii: