Doglemi Krokodyl Zabawka węchowa dla psa

Doglemi Krokodyl Zabawka węchowa dla psa

() Recenzje 
Doglemi
95,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Ilość
tag_faces 96 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Doglemi Krokodyl- wyjątkowa zabawka węchowa dla psa w kształcie zielonego krokodyla. To cudowna zabawka dla psa, który kocha węszyć i bawić się jednocześnie.

Doglemi krokodyl- zabawka węchowa dla psa

Wyjątkowa zabawka dla Twojego psa lub kota w kształcie zielonego krokodyla. Czyż nie jest cudowny? Zabawka taka, że WOW! Krokodyl na smaczki. Jest to niezwykła zabawka, gdyż nie tylko ma niezwykły design - uroczego i sympatycznego krokodyla, ale przede wszystkim jest genialną zabawką węchową. Posiada niezliczoną ilość miejsc na ciele, gdzie można pochować przysmaki: na grzbiecie, pysku, w paszczy, łapach. Takiej zabawki jeszcze nie widzieliście. Cudowne wykonanie i pomysł! 

  • To cudowna zabawka dla psa, który kocha węszyć i bawić się jednocześnie.
  • Krokodyl jest idealną zabawką dla zabicia psiej czy kociej nudy, gdyż węszenie to jest to, co zwierzaki uwielbiają i co wynika z ich natury.
  • Maty węchowe to również alternatywa dla misek na suchą karmę. Podając zwierzakowi posiłek zabawce węchowej, uczynisz go atrakcyjniejszym i z pewnością spowolnisz proces jedzenia.
  • Zabawki węchowe są polecane przez behawiorystów. To świetna zabawka dla Twojego pupila, która go zajmie, uspokoi, pozwoli uwolnić energię.

Zabawka jest wykonana z polaru i filcu.


Zabawkę można prać w pralce.


Wymiary: 40 x 23 x 11 cm

Pamiętaj, że to nie jest zabawka do gryzienia. Nadzoruj swojego zwierzaka podczas używania.

Producent: Doglemi Pet Products Ltd

16 innych produktów w tej samej kategorii: