HOLISTA Omega 3 Puppy - Olej Omega 3 dla szczeniąt

HOLISTA Omega 3 Puppy - Olej Omega 3 dla szczeniąt

() Recenzje 
HolistaPets
39,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
Rozmiar
  • 100 ml
  • 200 ml
tag_faces 39 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Holista olej Omega 3 Puppy został stworzonym dla szczeniąt, w celu pokrycia zapotrzebowania organizmu na kwasy Omega-3 (DHA / EPA), dla prawidłowego rozwoju.

HolistaPets Omega 3 Puppy

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. 

Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty. HolistaPets Omega3 to złożona mieszanina triacylogliceroli (zwanych również triglicerydami), która charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem EPA i DHA, czyli w przybliżonej proporcji 18/12. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów, jest wolny od materiałów i komponentów modyfikowanych genetycznie. Pakowany w atmosferze azotu spełnia wszystkie przepisy Unii Europejskiej dotyczące dopuszczalnych poziomów zanieczyszczeń w środkach spożywczych dla ludzi. Olej spełnia też wymagania stawiane przez krajowe organy regulacyjne dotyczące rejestracji leków.

Dla optymalnego rozwoju fizycznego i psychicznego Twojego szczeniaka:

  • prawidłowy rozwój i funkcjonowanie mózgu oraz układu nerwowego
  • poprawne kształtowanie się aparatu ruchu
  • wzrok oraz pracę serca
  • kondycję skóry i sierści
  • odporność

Wybierając HolistaPets masz pewność, że wszystkie produkty które podajesz swoim zwierzętom są czyste, bezpieczne i spełniają najbardziej rygorystyczne międzynarodowe wymagania. Oleje rybne wytwarzane są w zakładach z certyfikatem FSSC 22000, który jest w pełni uznawany przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności dla ludzi (GFSI).

Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem

Przechowywanie: po otwarciu najlepiej przechowywać w lodówce nie dłużej niż 60 dni

Skład: 100% olej z dzikich ryb z rodzin: Sardelowate (Engraulidae), Ostrobokowate (Carangidae), Śledziowate (Clupeidae) i Makrelowate (Scombridae (z wyjątkiem rodzajów Thunnus and Sarda)).

Składniki analityczne: Tłuszcz surowy: 99,4g, Omega-3 40,8g, Omega-6 3,1g, EPA 195 mg/g, DHA 131mg/g, EPA+DHA 326 mg/g, Witamina D3 0,48 µg/100g

16 innych produktów w tej samej kategorii: