HOLISTA Kolagen typu II dla psa i kota 200g
  • Czekamy na dostawę

HOLISTA Kolagen typu II dla psa i kota 200g

() Recenzje 
HolistaPets
69,00 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 69 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Kolagen typu II tworzy i wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, poprawiając jej elastyczność, a także wytrzymałość. Wspiera regenerację tkanek łącznych wokół stawów, co przyczynia się do ich lepszego funkcjonowania. 

HOLISTA Kolagen typu II dla psa i kota 200g

Kolagen typu II tworzy i wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, poprawiając jej elastyczność, a także wytrzymałość. Wspiera regenerację tkanek łącznych wokół stawów, co przyczynia się do ich lepszego funkcjonowania. Preparat żywieniowy znajdujący szerokie zastosowanie jako wsparcie diety zwierząt młodych, rosnących, aktywnych jak również obciążonych dysfunkcją w obrębie aparatu ruchu.

Zastosowanie:

  • redukcja bólów artretycznych w chorobie zwyrodnieniowej stawów, zapaleniu stawów o podłożu immunologicznym
  • odbudowa i regeneracja chrząstki stawowej w chorobach stawów
  • profilaktyka chorób stawów u ras dużych i olbrzymich, aktywnie trenujących i sportowych, seniorów, zwierząt otyłych składnik
  • bezpieczny dla stosowania u psów i kotów

Kolagen to najobficiej występujące białko ssaków. Kolagen typu I tworzy specyficzne typy tkanki łącznej skóry, kości i ścięgien, podczas gdy kolagen typu II tworzy główną strukturę tkanki chrzęstnej. Kolagen typu II jest szeroko stosowany jako składnik suplementów diety mających na celu poprawę zdrowia stawów. Wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, poprawiając jej elastyczność i wytrzymałość. Dodatkowo, suplementacja kolagenem typu II wspiera regenerację tkanek łącznych wokół stawów, co przyczynia się do ich lepszego funkcjonowania. Badania wykazały, że nawet w małych dawkach kolagen typu II jest bardziej skuteczny niż glukozamina i siarczan chondroityny, które najczęściej stosowanymi na rynku suplementami wspomagającymi stawy.

Skład: kolagen typu II pochodzenia wieprzowego

Każda partia surowca jest selekcjonowana przez ekspertów na podstawie aktualnych badań jakościowych.

Składniki analityczne: Białko 99,7%, Popiół 1,6%, Tłuszcz 0,1%, Wilgotność 6,9%

Sposób podania: produkt w formie proszku, wymieszać z pokarmem

Dawkowanie: Koty/Psy: 1 miarka/ 10kg m.c. dziennie

Opakowanie: 200g

16 innych produktów w tej samej kategorii: