BALTICA Krill Kryl dla psa 100g

BALTICA Krill Kryl dla psa 100g

() Recenzje 
24,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Kryl antarktyczny to źródło cennych dla zdrowia Twojego pupila składników odżywczych. Bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-3, białka, fosfolipidy oraz astaksantynę. Stanowi niezwykle ważne wsparcie codziennej diety

BALTICA Krill Kryl dla psa 200g

Baltica Kryl dla psa i kota to produkt stanowiący dodatkowe wsparcie codziennej diety Twojego psa i kota. Daj swojemu zwierzęciu to, co najlepsze i zadbaj o jego prawidłowy i harmonijny rozwój oraz zdrowie.

Baltica Kryl dla psa i kota:

  • źródło kwasów Omega
  • działanie antyoksydacyjne
  • żywienie psów sportowych
  • działanie przeciwzapalne
  • działanie chondroprotekcyjne
  • łagodzi stres oksydacyjny

Skład: 100% mączka z kryla (Euphausia superba) pozbawionego egzoszkieletu

Składniki analityczne:Białko 58%, Tłuszcze 26%, Popiół surowy 8%, Wilgotność 8%, Astaksantyna 131mg/kg

Sposób podania: podawać po uprzednim zmieszaniu z pokarmem.

Koty i psy: Psy: 1 miarka na 5 kg m.c. Koty: 1 miarka Zawsze zapewnij psu dostęp do świeżej, chłodnej wody.

Kryl antarktyczny (Euphausia superba) pochodzi z głębokich wód Oceanu Antarktycznego. Stanowi on wyjątkowo bogate źródło kwasów tłuszczowych, a także NNKT i astaksantyny. Ten ostatni składnik jest wielokrotnie silniejszym antyoksydantem niż witaminy A i E. Ponadto Kryl stanowi rewelacyjne naturalne źródło aż 18 aminokwasów, 11 witamin i ponad 70 minerałów, przez co jest wyjątkowo pożądanym składnikiem w diecie psów oraz kotów.

Dzięki połączeniu w kompleksy z fosfolipidami kwasów EPA i DHA składniki te są dużo lepiej przyswajalne niż w przypadku innych produktów. Kryl znajdujący się w Baltica Kryl dla psa i kota jest składnikiem czystym ekologicznie, a także nie jest narażony na działanie metali ciężkich jak w przypadku innych stworzeń morskich.

Astaksantyna, zawarta w suplemencie Baltica Kryl dla psa i kota, posiada silne działanie antyoksydacyjne, które jest wielokrotnie silniejsze niż działanie witaminy A i E. Działanie antyoksydacyjne astaksantyny jest istotne z uwagi na zwalczanie wolnych rodników. Wolne rodniki to atomy posiadające niesparowany elektron, które powstają w organizmie w wyniku ekspozycji na toksyny, chemikalia i zanieczyszczenia. Te pojedyncze atomy, nie mając partnera, poszukują innych związków, aby uzyskać brakujący elektron. To prowadzi do reakcji łańcuchowej, w której powstaje wiele niestabilnych wolnych rodników. Ten stan nazywany jest stresem oksydacyjnym. Wolne rodniki i stres oksydacyjny często wiążą się z różnymi poważnymi schorzeniami, takimi jak choroby serca, nowotwory i przedwczesne starzenie się. Dlatego obecność astaksantyny, z jej silnym działaniem antyoksydacyjnym, w suplemencie Baltica Kryl dla psa i kota, jest pożądanym składnikiem w diecie zwierząt.

16 innych produktów w tej samej kategorii: