Syta Micha Psiakersy Dzik z burakiem dla psa
  • Czekamy na dostawę

Syta Micha Psiakersy Dzik z burakiem dla psa

() Recenzje 
19,99 zł
Brutto
Czekamy na dostawę
Ilość
tag_faces 20 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Psiakersy Syta Micha to ciastka dla psa wyróżniające się wysoką zawartością mięsa z dodatkiem owocowo-warzywnym, dzięki czemu są tak uwielbiane przez każdego czworonoga.

Psiakersy dla psa Dzik z burakiem Syta Micha.

Suszone ciasta dla psa z mięsa dzika z burakiem to idealna przekąska, stanowiąca uzupełnienie diety Twojego pupila.

Jeśli Twój pupil ma delikatny układ pokarmowy lub alergię to Psiakersy Syta Micha będą świetną przekąską nawet dla tych najbardziej wymagających zwierzaków.

Pyszne ciastka z dzika z dodatkiem buraka charakteryzują się niebywałą kruchością. W delikatny sposób ulegają łamaniu, jednak nie rozpadają się przy tym na wiele, drobnych kawałków. Dzięki temu są bezpieczną przekąską nawet dla najmniejszych ras.

Naturalne przysmaki dla psa są w kształcie ręcznie formowanych pasków. Ich umiarkowana szerokość (ok cm) pozwala na podawanie ich psom w każdym wieku bez względu na rasę.

Ciastka dzik z burakiem Syta Micha to produkt suszony, nie wypiekany. Dzięki temu procesowi Psiakersy Syta Micha nie zawierają mąki, ani inny dodatków prócz mięsa (75%) oraz warzyw (25%). Co więcej, suszenie pozwala zatrzymać wszystkie cenne wartości odżywcze mięsa z dzika oraz buraków.

Zalety Psiakersów Syta Micha:

  • ciastka pozbawione glutenu oraz zbóż,
  • delikatnie kruche oraz łatwe w dzieleniu,
  • monobiałkowe ciastka dla psa dedykowane alergikom,
  • całkowicie przyswajalne ze względu na prosty skład: 75% mięsa i 25% naturalnego dodatku,
  • dostarczają dużej dawki energii (produkowane są z mięsa mięśniowego)
  • mają mało kalorii (ciastka bez dodatku tłuszczu),
  • odznaczają się najwyższą smakowitością ze względu na minimalną obróbkę termiczną, która pozwala na zachowanie wszystkich cech organoleptycznych składników.

Składniki Psiakersów Dzik z burakiem Syta Micha:

  • Mięso z dzika dla psa: Świeże mięso z dzika jest niskokaloryczne, bogate w pełnowartościowe, łatwostrawne białko, wapń, fosfor, żelazo oraz witaminy z grupy B. Mięso dedykowane psom z alergiami pokarmowymi.
  • Buraki dla psa: Buraki ze względu na obecność witaminy C o właściwościach przeciwutleniających, stanowią doskonałe wparcie dla psów borykających się z anemią. Obecność szczególnie: potas, sód, fosfor, magnez, wapń wspomaga walkę z wirusami. Obecność kwasu foliowego wywiera korzystny wpływ na sierść i skórę pupila. Polecany jest sukom w ciąży, gdyż przyczynia się do prawidłowego rozwoju układu nerwowego szczeniaka.

Podawanie psu Psiakersów z dzikiem i burakiem z pewnością przyczyni się do prawidłowego funkcjonowanie organizmu, regulując procesy trawienne, wzmacniając układ odpornościowy oraz dbając o piękną i lśniącą sierść psa

Prosty skład: 75% mięso dzika, 25% burak

Waga: 100 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: