PAMICO Mix Meal Całe szproty - Liofilizowany przysmak 90g

PAMICO Mix Meal Całe szproty - Liofilizowany przysmak 90g

() Recenzje 
PAMICO
51,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 51 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Te smakowite, słonowodne ryby, podobne do śledzi, mają wysoką zawartość białka, witaminy D oraz minerałów takich jak potas, żelazo, cynk i jod

PAMICO Mix Meal Całe szproty - Liofilizowany przysmak 90g

Szczególnie cennym dodatkiem do BARF są szproty. Te smakowite, słonowodne ryby, podobne do śledzi, mają wysoką zawartość białka, witaminy D oraz minerałów takich jak potas, żelazo, cynk i jod

Przysmaki Mix Meal to idealna przekąska dla wszystkich smakoszy!

Szproty należą do ryb słonowodnych podobnych do śledzia i mają wysoką zawartość białka i witaminy D oraz potasu, żelaza, cynku i jodu.

Liofilizowane mięso i podroby można podawać na sucho jako zdrowe przysmaki. Karma uzupełniająca bez sztucznych dodatków i konserwantów. Można przechowywać przez co najmniej 2 lata bez chłodzenia. Przelicznik: Surowa ilość produktów mięsnych/5= ilość liofilizowana Surowa ilość produktów roślinnych/15= ilość liofilizowana Dawkowanie i proporcje mieszanki powinny być dostosowane do wieku i aktywności psa lub kota. Skonsultuj proporcje MIX MEAL z dietetykiem, aby idealnie dopasować zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Liofilizowane mięso i podroby MIX MEAL można podawać na sucho jako zdrowa forma przysmaków. MIX MEAL - zdrowe i naturalne żywienie dla Twojego pupila!

  • Lekkostrawne
  • Zdrowa i naturalna bomba witaminowa
  • Przysmaki BARF najwyższej klasy
  • Bez sztucznych dodatków i konserwantów
  • Można przechowywać przez co najmniej 2 lata bez chłodzenia

Ryby liofilizowane można podawać na sucho bez dodawania wody. Proces liofilizacji zapobiega utracie cennych wartości odżywczych w surowym produkcie, a przysmaki zachowują naturalną strukturę i formę.

Skład: 100% liofilizowane całe szproty

Skład analityczny: Białko surowe 55,6%, tłuszcz surowy 29,9%, włókno surowe 0,3%, popiół surowy 7,4%, wilgotność 3,0%

Wielkość opakowania: 90 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: