KIWI WALKER Wołowina Liofilizowane przysmaki 40g

KIWI WALKER Wołowina Liofilizowane przysmaki 40g

() Recenzje 
KIWI WALKER
41,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 41 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% wołowiny.

KIWI WALKER Wołowina Liofilizowane przysmaki 40g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% wołowiny.

Smaczki są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nienarażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki WOŁOWINA to prawdziwe mięso, w małych kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka.

Nie brudzą rąk i nie są lepkie. Wołowina to wartościowe mięso. Zawiera więcej przyswajalnego żelaza w porównaniu do innych mięs. Ponadto jest źródłem witamin, w tym: witaminy A, E oraz D, jak również witamin z grupy B – B1, B6 oraz B12 Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% wołowiny

Składniki analityczne: Białko 79,8%, Tłuszcz 13,2%, Surowe włókno 0,4%, Surowy popiół 4,7%, Zawartość wody 6,3%

Waga: 40 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: