KIWI WALKER Truskawka Liofilizowane przysmaki 25g
  • KIWI WALKER Truskawka Liofilizowane przysmaki dla psa 25g
  • KIWI WALKER Truskawka Liofilizowane przysmaki dla psa 25g
  • KIWI WALKER  Liofilizowane przysmaki dla psa

KIWI WALKER Truskawka Liofilizowane przysmaki 25g

() Recenzje 
KIWI WALKER
29,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 30 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Zdrowo i smacznie? Tak, z liofilizowanymi przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% truskawka.

KIWI WALKER Truskawka Liofilizowane przysmaki 25g

Zdrowo i smacznie? Tak, z przysmakami Kiwi Walker to możliwe! Prosty skład, tylko 100% truskawka.

Owoce są liofilizowane, co oznacza, że zostały wysuszone mrozem, a to pozwoliło na usunięcie z nich wody. Tym samym, pozostały w pełni naturalne, bez konserwantów czy ulepszaczy smaku i innych niepotrzebnych składników używanych do konserwowania żywności. Jednocześnie, w procesie liofilizacji nie utraciły żadnych walorów odżywczych, składników mineralnych czy witamin. Dzięki zredukowaniu wody produkt jest bezpieczny mikrobiologicznie, czyli nie narażony na rozwój bakterii czy grzybów.

Liofilizacja to jedna z najdoskonalszych metod konserwacji żywności. Smaczki TRUSKAWKA to prawdziwe owoce truskawki, w małych kawałkach, idealne do nagradzania zwierzaka. Nie brudzą rąk i nie są lepkie.

Truskawka to wartościowy owoc. Jest źródłem witamin z grupy B, witaminy A, E, PP, która regulują dotlenienie krwi, a także szeregu mikroelementów: chroniącego przed anemią żelaza, wzmacniającego kości wapnia oraz fosforu, magnezu i manganu. Dzięki liofilizacji, smaczki możesz zabrać zawsze ze sobą. Nie potrzebują lodówki.

Dodatkowo, są bardzo lekkie i nie będą stanowiły obciążenia plecaka w czasie spaceru czy podróży. Opakowanie jest zabezpieczone dodatkową pokrywką dla pewności świeżości produktu. Smaczki zapakowane są w plastikowy słoiczek, który później można ponownie wykorzystać na inne smaczki. Przekąska idealna!

Skład: 100% truskawka

Składniki analityczne: Białko 7,9%, Tłuszcz 2,6%, Surowe włókno 7,5%, Surowy popiół 4,7%, Zawartość wody 5,3%

Waga: 25 g

16 innych produktów w tej samej kategorii: