ICEPAW Anti-Parasiten Kauknochen – gryzaki przeciw pasożytom 4 szt

ICEPAW Anti-Parasiten Kauknochen – gryzaki przeciw pasożytom 4 szt

() Recenzje 
56,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Ilość
tag_faces 57 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Gryzaki w kształcie kości z suszonej skóry wołowej od ICEPAW z naturalnymi dodatkami o działaniu przeciwpasożytniczym - kamali, dyni i babki lancetowatej

ICEPAW Anti-Parasiten Kauknochen – gryzaki przeciw pasożytom 4 szt

Gryzaki w kształcie kości z suszonej skóry wołowej z naturalnymi dodatkami o działaniu przeciwpasożytniczym - kamali, dyni i babki lancetowatej. Substancje czynne zawarte w kamali wykazują również właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne. Gryzaki są w 100% naturalne, działają przeciwpasożytniczo i zapewniają przyjemność z długiego żucia i gryzienia, jednocześnie oczyszczając zęby psa.

  • Proszek kamala stosuje się przeciw pasożytom wewnętrznym, w szczególności tasiemca oraz pomocniczo w chorobach odpasożytniczych i zaburzeniach trawienia. Substancje czynne zawarte w kamali wykazują również właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne. 
  • Dynia ma wiele wartości odżywczych, jest bogata w witaminy i minerały, ale działa także przeciwpasożytniczo pomagając pozbyć się pasożytów z organizmu.
  • Babka lancetowata – ma działanie ściągające, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Działanie regenerujące i przyspieszające gojenie się ran pomaga w leczeniu drobnych stanów zapalnych w jamie ustnej.

Skład: 98% skóra wołowa, naturalny barwnik kamala w proszku 1%, babka lancetowata 0,5%, dynia 0,5%
Składniki analityczne: surowe białko 86,3%, surowy tłuszcz 2,7%, surowy popiół 1,5%, surowe włókno < 0,7%,
Zalecenia żywieniowe: Stosować 1-2 sztuki w tygodniu
Przechowywać w temperaturze pokojowej.

16 innych produktów w tej samej kategorii: