BARFIT Agitos Kaczka - Smakołyk treningowy dla psa 350g

BARFIT Agitos Kaczka - Smakołyk treningowy dla psa 350g

() Recenzje 
BARFIT
20,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 21 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

BARFIT Agitos Kaczka - naturalny smakołyk treningowy dla psa z mięsa kaczki. Miękkie, bardzo smaczne jednobiałkowe paluszki, odpowiednie również dla psów z alergią na niektóre białka.

BARFIT Agitos Kaczka - Smakołyk treningowy dla psa 350g

Naturalny smakołyk treningowy dla psa z mięsa kaczki

Miękkie, bardzo smaczne jednobiałkowe paluszki, odpowiednie również dla psów z alergią na niektóre białka. Stworzony do treningu, wykonany ze świeżych składników spożywczych. Dzięki przysmakowi szkoleniowemu AGITOS nagradzasz swojego psa w ukierunkowany i zdrowy sposób. Dzięki małym kawałkom nie przekarmisz podczas treningu, a mimo to Twój pies będzie szczęśliwy.

Świeże mięso i podroby z kaczki - jest dobrym źródłem wysokiej jakości białka. Jest lekkostrawny dla psów. Jest doskonałym źródłem witamin A i B3 (niacyny), a także szeregu składników mineralnych.

Nasiona konopi - zawiera dużą ilość oleju o zbilansowanym stosunku kwasów omega 3 i 6, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych - kwasu alfa-linolenowego i kwasu linolowego. Bardzo korzystnie wpływa na układ odpornościowy i układ sercowo-naczyniowy, a także służy jako źródło energii.

Siemię lniane - jest doskonałym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega 3, 6 i 9) oraz selenu. Pozytywnie wpływa na skórę, sierść i trawienie.

Nasiona krokosza barwierskiego - odpowiednie przy zaburzeniach układu krwiotwórczego i złym zapłodnieniu. Przywraca również elastyczność naczyń krwionośnych i działa przeciwreumatyczne.

Skrobia z manioku - jest bezglutenowa o neutralnym smaku.

Skład: 30% świeże mięsa i podroby z kaczki nasiona konopi (częściowo odolejone), siemię lniane (częściowo odolejone), nasiona krokosza barwierskiego (częściowo odolejone), skrobia z manioku.

Analiza chemiczna: białko – 15,9%, tłuszcz – 8,9%, włókno surowe – 12,6%, popiół – 3,1%, wilgotność – 24,3%

Opakowanie: 350g

16 innych produktów w tej samej kategorii: