Vet's Best Szczoteczki silikonowe napalcowe do zębów 5 szt

Vet's Best Szczoteczki silikonowe napalcowe do zębów 5 szt

() Recenzje 
Vet's Best
23,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24-48 godzin
Ilość
tag_faces 24 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Chcesz zadbać o czyste zęby Twojego psa? Wypróbuj produkty firmy Vet's Best. Miękka silikonowa szczoteczka świetnie oczyści zęby Twojego pupila. Przekonaj się sam!

Szczoteczki silikonowe napalcowe do zębów psa Vet's Best.

Miękkie i wygodne szczoteczki do czyszczenia zębów psa.

Vet's Best Silikonowe szczoteczki pomagają usunąć płytkę nazębną i kamień nazębny. Miękkie i łatwe w użyciu. Struktura włosia z przodu idealnie nadaje się do mechanicznego ścierania płytki. Tylna strona ma specjalną strukturę do masażu dziąseł. Szczoteczki są ergonomiczne, higieniczne, łatwe w utrzymaniu czystości i wielokrotnego użytku.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy do mycia stosować produkty dentystyczne firmy Vet’s Best.

Aby dbać o prawidłowy stan jamy ustnej myj zęby Twojego zwierzaka kilka razy w tygodniu. Dzięki szczotkowaniu usuwany jest kamień i płytka nazębna, które osadzają się na zębach naszych czworonogów. 

Zalety szczoteczki:

  • Nakładane na palec.
  • Miękkie i wygodne.
  • Wielokrotnego użytku.
  • Przeznaczona dla wszystkich ras psów.

CIEKAWOSTKA: Czy wiesz, że możesz wspomóc oczyszczanie zębów Twojego psa z osadu za pomocą gryzaków np. suszona skóra sarny MilordChurpi gryzak z sera himalajskiegonaturalne poroże z jelenia lub zabawek dentystycznych np. Patyk TPR wspomagający higienę jamy ustnej i zębównaturalna obręcz z włókien konopii.

Żucie i gryzienie twardych, ale bezpiecznych dla zębów pupila przedmiotów powoduje wzmożone wydzielanie śliny i oczyszczanie jamy ustnej i zębów psa z resztek pokarmu, oraz ścieranie osadu z zębów, który mógłby spowodować odkładanie kamienia nazębnego.

Pamiętaj czyść zęby Twojego pupila systematycznie!

16 innych produktów w tej samej kategorii: