PET DREAM HOUSE SPIN Windmill - Miska interaktywna dla psa
 • PET DREAM HOUSE Miska interaktywna dla psa SPIN Windmill
 • PET DREAM HOUSE Miska interaktywna dla psa SPIN Windmill

PET DREAM HOUSE SPIN Windmill - Miska interaktywna dla psa

() Recenzje 
69,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Ilość
tag_faces 70 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

SPIN to nowatorskie podejście do podawania posiłków dla psa. Zamienia posiłek w zabawną i ekscytującą grę.

SPIN WINDMILL - interaktywna miska dla psa spowalniająca jedzenie

SPIN to nowatorskie podejście do podawania posiłków dla psa. Zamienia posiłek w zabawną i ekscytującą grę.

 • Pozwala spowolnić jedzenie.
 • Uaktywnia takie zachowania jak węszenie, lizanie i rozwiązywanie problemów.
 • Miska posiada ruchomą część, której wysokość i szybkość obrotów można regulować, a tym samym urozmaicać zabawę.
 • Dodatkowo ruchomą część można odwrócić do góry nogami, co tworzy zupełnie nową opcję gry.
 • Pies podczas jedzenia może obracać ruchome pojemniki językiem lub nosem.
 • Miska sprawdzi się idealnie jako spowalniacz spożywania pokarmu, gdyż pozwala na rozłożenie jedzenia na mniejsze porcje po całej misce.

Model WINDMILL to poziom trudności "łatwy". Spód miski posiada antypoślizgowe pierścienie. Miska wykonana jest z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów ABS / TPE przeznaczonych do kontaktu z żywnością, wolnych od BPA i PVC. Można ją myć w zmywarce (górny stojak). Pojemność do 2L.

Wymiary: średnica 25 cm, wysokość 9,2 cm.

Spin Windmill to dynamiczna miska do powolnego karmienia, która zamienia posiłek psa lub kota w zabawę i interaktywne karmienie. Miski Spin zachęcają do wąchania, lizania i rozwiązywania problemów podczas posiłków, co w sposób naturalny spowalnia jedzenie i zapobiega zadławieniu, wzdęciom i zbyt szybkiemu jedzeniu. Każda miska ma wielofunkcyjny centralny element układanki, którego wysokość i opór można regulować, aby dostosować do możliwości pupila lub wprowadzić urozmaicenie. Istnieje także możliwość odwrócenia elementu centralnego. Każda miska ma cztery duże pierścienie antypoślizgowe, które zapewniają wysoką stabilność.

 • INTERAKTYWNOŚĆ Posiłek zamienia się w aktywną zabawę i poszukiwanie metod na zdobycie przysmaków. Spin zapewnia zaangażowanie i ćwiczenie umysłu podczas posiłku.
 • RÓŻNORODNOŚĆ Każda miska Spin może być napełniona różnego rodzaju żywnością: od chrupiących krokietów, po świeże warzywa. Różne kształty i rozmiary przegródek wprowadzają wiele tekstur do odkrywania dla zwierząt.
 • SPOWOLNIENIE JEDZENIA Spin Windmill to zabawne wyzwanie dla psów i kotów, a jednocześnie naturalny spowalniacz w konsumpcji. Ta funkcja powolnego karmienia znacznie zmniejsza ryzyko zadławienia, wzdęcia lub innych potencjalnych zagrożeń związanych ze zbyt szybkim jedzeniem.

UWAGA! Produkt może być nieodpowiedni dla psów z krótkim pyszczkiem ze względu na głębokość miski oraz wąskie przeszkody.

16 innych produktów w tej samej kategorii: