PET DREAM HOUSE Paw Slow Feeder Easy Miska spowalniająca

PET DREAM HOUSE Paw Slow Feeder Easy Miska spowalniająca

() Recenzje 
49,90 zł
Brutto
Dostępny produkt z innymi opcjami
Ilość
Kolor
  • Pomarańczowy
  • Niebieski
tag_faces 50 pkt w Programie Lojalnościowym
0 recenzje

Slow Feeder to zabawna i unikalna miska do powolnego karmienia, którą można stosować samodzielnie lub łącznie z nakładką do lizania (Lick Pad). Kształt miski i rozstawienie komór spowalniających jedzenie nawiązuje do kształtu łapy.

Miska spowalniająca jedzenie - Pet Dream House Paw Slow Feeder Easy

Slow Feeder to zabawna i unikalna miska do powolnego karmienia, którą można stosować samodzielnie lub łącznie z nakładką do lizania (Lick Pad). Kształt miski i rozstawienie komór spowalniających jedzenie nawiązuje do kształtu łapy. Materiał bezpieczny dla żywności - nie zawiera BPA i PVC..

  • INTERAKTYWNOŚĆ Miska do powolnego jedzenia dzieli karmę na wiele płytkich przegródek, w których jedzenie jest rozprowadzane szeroko, a nie głęboko. Dzięki temu jest zmniejszone ryzyko zadławienia, wzdęcia lub innych potencjalnych zagrożeń związanych ze zbyt szybkim jedzeniem.
  • RÓŻNORODNOŚĆ Każda miska Paw może być napełniona różnego rodzaju żywnością: od chrupiących krokietów, po świeże warzywa. Różne kształty i rozmiary przegródek wprowadzają wiele tekstur do odkrywania dla zwierząt.

Wymiary: 36 x 30 x 3 cm

Kolory do wyboru: niebieski, pomarańczowy

16 innych produktów w tej samej kategorii: