ZACHOWANIE PSA

Czy pies robi na złość? 4 przykłady zachowań i ich analiza

Pies tak często nagina domowe zasady, że zastanawiacie się, czy robi Wam na złość? Zapoznajcie się z czterema przykładami sytuacji, które prawdopodobnie znacie aż za dobrze.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 8499 odsłony

Adopcja psa ze schroniska – jak się przygotować?

Jeśli szukacie informacji jak się przygotować na adopcję psa ze schroniska – cieszymy się ogromnie! Mamy nadzieję, że jakaś schroniskowa bieda wkrótce trafi do Waszego kochającego domu. Tymczasem przeczytajcie, gdzie adoptować psa, jakie trzeba spełnić warunki i w ogóle, ile to kosztuje.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 490 odsłony

Pies je łapczywie? Sprawdźcie, jak spowolnić jedzenie psa

Czy Wasz pies je łapczywie jakby za sekundę miał się skończyć świat? Mój pupil również w porach posiłku zamieniał się w odkurzacz, do czasu, gdy… Sprawdźcie, jak spowolnić jedzenie psa i dlaczego tak szybkie pochłanianie karmy nie jest dla niego niczym dobrym.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 858 odsłony

Jak karać psa za złe zachowanie?

Sprawdźcie, jak karać psa za złe zachowanie, aby psiak wiedział, na co może sobie pozwolić, a na co nie, a przy tym Wasza relacja nie legła w gruzach.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 533 odsłony

Lęk separacyjny u psa – czym się objawia i jak go zwalczyć?

Muszę przyznać, że, podobnie jak Człowiek, jestem uczuciowy i mam swoje zmartwienia! Jest nim między innymi lęk separacyjny. Tfe, wstrętna bestia, ale na szczęście są na niego sposoby! Zobaczcie jakie.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 569 odsłony